Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SoR Insider # 5

Go down 
+2
Metalage
Megatron
6 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeNie Sty 17, 2010 1:31 am

Rozpoczynamy turniej wewnątrz klanowy !



Zasady są takie:
Walki: 5
Mapa: HK
Zasady: LF2PC (OPC)
Brak terminu, proszę o jak najszybsze rozegranie walk, niech poziom organizacji i zaangażowania będzie większy niż ten na OPC ! Jeśli będzie dużo nieaktywności, grozi nawet wydalenie z klanu! Powodzenia.
Oprawa graficzna nie tak dobra, ale ważne, że w ogóle jest (wracam do grafiki ;P).

SoR Insider # 5 4v0kf5


Ostatnio zmieniony przez Megatron dnia Czw Sty 28, 2010 6:52 pm, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Metalage
Level 3
Level 3
Metalage



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeNie Sty 17, 2010 2:08 am

Losowanko robiłeś, czy sam ustawiłeś?
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeNie Sty 17, 2010 2:50 am

Zawsze robię losowo Razz
Pierwszy raz się trafiło, że sam jestem.
Powrót do góry Go down
Metalage
Level 3
Level 3
Metalage



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeNie Sty 17, 2010 3:11 pm

Avizz nie daje śladów życia
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeNie Sty 17, 2010 3:39 pm

Poczekaj jeszcze przecież turniej dopiero co ruszył.Może teraz gra albo coś robi i ma hamachi włączone.
Powrót do góry Go down
Avizz
Level 4
Level 4
Avizz



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeNie Sty 17, 2010 11:41 pm

OK, sory już jestem.
możemy grać Metalage Very Happy
Powrót do góry Go down
Avizz
Level 4
Level 4
Avizz



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimePon Sty 18, 2010 6:43 pm

Avizz 3:2 Metalage
Repleye
Powrót do góry Go down
Metalage
Level 3
Level 3
Metalage



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimePon Sty 18, 2010 6:49 pm

Avizz 3:2 Metalage

Byłem tam i wino piłem.
(Wiem , że za to mnie Mega wydziedziczy ,że jego jedyny syn zawiódł i odpadł z turka.
Nie zapomnij obejrzeć replayów, żeby nie było ,że nie walczyłem do końca)
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimePon Sty 18, 2010 11:16 pm

Trudno, to tylko gra Wink Przyjmę Cię spowrotem jak ojciec syna marnotrawnego.

By the way - teraz dopiero się kapnąłem, że jeśli wygram jedną walkę po grupową, to już jestem w finale xDDDD lol !

Sądzicie, że powinienem zmienić nieco moją drogę walk? Piszcie, bo jeśli tak, to mogę zmienić, bo to trochę nie sprawiedliwe, mam tylko 2 walki do rozegrania, gdzie inni mają 4.
Powrót do góry Go down
Avizz
Level 4
Level 4
Avizz



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 12:09 am

Dobrze jest xD
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 11:09 am

Neon nie odpisuje ... czekam ale wiesz Megan że W/O JAK COŚ I TYLE
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 1:45 pm

Dark - to jest turniej czysto dla zabawy i zbliżenia się Smile poprawy atmosfery jak i wspólnej rozmowy. Czekamy do skutku, nie ma terminu, co do Neona, napiszę do niego smsa Smile
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 7:00 pm

no dobra spoko ... soory chyba za bardzo się spinam przez OPC i te turnieje i CW ;] hehe czekam
Powrót do góry Go down
Avizz
Level 4
Level 4
Avizz



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 10:22 am

Ja uważam że powinniśmy zrobić W/O Neonowi, Chcę jak najszybciej zagrać z Darkiem Smile
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 3:42 pm

Oko 3:2 Kefas

Rzadnych repek nie ma bo graliśmy na 1.9 z przyczyn technicznych.Ale walka bardzo wyrównana,miałem duże kłopoty żeby wygrać Wink
Powrót do góry Go down
Kefas
Level 4
Level 4
Kefas



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 3:46 pm

no potwierdzam wynik. A walka była rzeczywiście wyrównana. Jednak jak zawsze wygrał lepszy. Smile
Powrót do góry Go down
Avizz
Level 4
Level 4
Avizz



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 8:02 pm

Gratulacje Oko
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 8:23 pm

Przypominam Wam, że żadnych repków tutaj nie wymagam Very Happy
Avizz - niestety nie tylko Ty się tutaj liczysz Wink

Zaktualnione.

BTW: Neon nie ma kompa, jeśli Mientus rozegra z Siveusem dość szybko, istnieje możliwość, że Dark dostanie w/o na jego korzyść.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 10:40 pm

skoro tak czekam na w/o jego i na 2 rundę
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 10:42 pm

Tak, tylko przykujcie Mientusa i Siveusa, żeby to rozegrali jeśli chcecie dość sprawnie kontynuować zabawę jocolor
Powrót do góry Go down
Avizz
Level 4
Level 4
Avizz



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 11:19 pm

Neutral a siveus i omega też coś się dawno nie odzywali ;\
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeSro Sty 20, 2010 11:28 pm

Omega jest - można powiedzieć - zwolniony z obowiązku pisania tutaj, ponieważ jest on już u nas weteranem i jedną z podpór tego klanu. Tak jak szlachta - ma swoje przywileje Razz
Codziennie jest na hamachi, często z nim gadam na gg, hamachi jak i na skypie, więc nie ma problemów, że się z nim dogadać Smile
Co do Siveusa - nie wiem, jest nowy i powienien się pokazać z jak najlepszej strony, nie odpowiada na gg, Dark jest jego "ochroniarzem", więc wyrzucić go na razie nie mogę, z resztą może ma problemy z netem etc. Postaram się dowiedzieć Wink


Proszę o nie pisanie więcej takich postów, które nie są na temat SoRI#5, następne takie przewinienia będą odpowiednio nagradzane.
Powrót do góry Go down
Avizz
Level 4
Level 4
Avizz



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 8:54 pm

Miętuś odzywa się, pozostaje czekać na Neona i Siveusa, to przez nich nie możemy ruszyć dalej
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 10:03 pm

Megatron 4:1 Oko

Chociaż mam honorową Very Happy
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitimeCzw Sty 21, 2010 10:39 pm

Oczko zawsze sobie wypatrzy ten punkt xD Nie wiem jak on to robi Razz



Dobra, Siveusowi i Neonowi dajemy jeszcze jeden dzień, co do Neona to jestem pewien w 98%, że nie rozegra, więc nie ma na co czekać, co do Siveusa - okaże się jutro.

BTW: Mam 993 postów - mój rocznik - 1993 xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SoR Insider # 5 Empty
PisanieTemat: Re: SoR Insider # 5   SoR Insider # 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SoR Insider # 5
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» SoR Insider#4
» SoR Insider #6
» Souls of Redemption Insider # 4 - New
» Souls of Redemption Insider #6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Tournaments-
Skocz do: