Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Souls of Redemption Insider #6

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Souls of Redemption Insider #6 Empty
PisanieTemat: Souls of Redemption Insider #6   Souls of Redemption Insider #6 Icon_minitimeCzw Lis 10, 2011 5:32 pm


Souls of Redemption Insider #6 N56hpd
Souls of Redemption Insider #6 11hc6sg


Ostatnio zmieniony przez Megatron dnia Pon Lis 21, 2011 2:10 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Souls of Redemption Insider #6 Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption Insider #6   Souls of Redemption Insider #6 Icon_minitimeCzw Lis 10, 2011 8:09 pm

Oko 5:0 Natsu
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Souls of Redemption Insider #6 Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption Insider #6   Souls of Redemption Insider #6 Icon_minitimeCzw Lis 10, 2011 9:10 pm

Zaktualizuję, gdy dostanę wszystkie wyniki.
BTW: Przepraszam, że napisy są słabo widoczne, ale stawiałem 98% na klimat i mam nadzieję, że się udało.

Jak już Ci pisałem, tylko ja ich nie widzę. A patrząc przez PS klimat widaćWink
Powrót do góry Go down
Lebron
Level 3
Level 3
Lebron



Souls of Redemption Insider #6 Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption Insider #6   Souls of Redemption Insider #6 Icon_minitimeCzw Lis 24, 2011 11:44 pm

Lebron 5:0 Prybator
gg
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Souls of Redemption Insider #6 Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption Insider #6   Souls of Redemption Insider #6 Icon_minitimePią Lis 25, 2011 1:06 pm

Danken pisał mi na gg że nie ma czasu tego rozegrać , generalnie zę nie ma czasu na nic tak że nie wiem co robimy
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Souls of Redemption Insider #6 Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption Insider #6   Souls of Redemption Insider #6 Icon_minitimePią Lis 25, 2011 2:53 pm

Nie wiem do kiedy dokładnie są te matury, więc zrobimy tak: jeśli ja z Mientusem rozegram, a Danken w tym czasie nadal nie będzie mógł rozegrać, to Ty Dark, przechodzisz dalej poprzez walkover.

Co do mojej walki - Mientus, jak wiadomo, jest na studiach i grać może tylko w weekendy, jednak odmawia mi gry w każdą sobotę oraz niedzielę. Postaram się jak najszybciej ruszyć jego dupsko Razz
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Souls of Redemption Insider #6 Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption Insider #6   Souls of Redemption Insider #6 Icon_minitimeSob Gru 10, 2011 1:31 am

Z tego co mi wiadomo to Megatron i Lebron nei zagrają swoich walk, no chyba że się myle. Więc może Mientus zagra w Prybatorem. Czyli będzie tak:

Oko vs Natsu
Dark vs Danken
Mientus vs Prybator

osoba która wygrała walke w pierwszej fazie wchodzi na podium, jak się rozegra wszystkie walki pierwszej fazy to ci co są na podium będą walczyć o dokładniejsze miejsce. Jak się podoba taki pomysł? Bardzo mi zależy żeby ten turniej się zakończył tak jak powiniem a nie przez nierozegranie walk.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Souls of Redemption Insider #6 Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption Insider #6   Souls of Redemption Insider #6 Icon_minitimeSob Gru 10, 2011 10:27 am

Szczerze rozegramy pewnie Oko , ale nie wiem czy to ma sens jest liga poza tym przeciągane to jest już długo a organizator Megan odszedł wiec wiesz ... ale daje ci full decyzje co do tego .
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Souls of Redemption Insider #6 Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption Insider #6   Souls of Redemption Insider #6 Icon_minitimeSob Gru 10, 2011 2:27 pm

Ludzie, spokojnie. Byłem liderem, więc zajmowałem się takimi rzeczami, jak na lidera przystało. Aktualnie Oko jest liderem, więc on powinien się tym zająć i bardzo dobrze robi.
Oko - wraz z Lebronem nie rozegramy swoich walk, niech będzie tak jak zadecydowałeś, a zadecydowałeś mądrze.

Rozegrajcie to do końca, zobaczymy kto stanie na podium Smile Jakby co, Oko pisz do mnie w sprawie aktualizacji grafiki.

Pozdrawiam Was moi mili Wink
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Souls of Redemption Insider #6 Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption Insider #6   Souls of Redemption Insider #6 Icon_minitimeSob Gru 10, 2011 4:11 pm

Wg mnie powinno to dojść do końca, walka Darka z Dankenem raczej będzie bez opóźnień a Mientus vs. Prybator może potrwać ale dlaczego mielibymy zakończyć to w trakcie rozgrywania skoro jeszcze nie wiadomo jak pódzie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Souls of Redemption Insider #6 Empty
PisanieTemat: Re: Souls of Redemption Insider #6   Souls of Redemption Insider #6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Souls of Redemption Insider #6
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Souls of Redemption Insider # 4 - New
» Souls of Redemption ma 2 latka !
» Souls of Redemption League
» Souls of Redemption - 3 lata.
» Souls of Redemption League - The new version v1.0

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Tournaments-
Skocz do: