Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Odchodzę...

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Lebron
Level 3
Level 3
Lebron



Odchodzę... Empty
PisanieTemat: Odchodzę...   Odchodzę... Icon_minitimeSob Lis 29, 2008 10:20 pm

Przykro mi, ale planowałem to już od dawna. Megatron i Dark wiedzieli, że chcę odejść, aby zakosztować życia. Smutno mi to mówić, ale.... pa ;(
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Odchodzę... Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę...   Odchodzę... Icon_minitimeSob Lis 29, 2008 11:59 pm

Tak, wiedziałem. Pa ; *
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




Odchodzę... Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę...   Odchodzę... Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 12:22 am

Śmiać się czy płakać? Założę się, że żaden lepszy klan Cię nie weźmie. Miłego smakowania.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Odchodzę... Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę...   Odchodzę... Icon_minitimeNie Lis 30, 2008 6:43 pm

QBIE spokojnie to nasz wychowanek nich nidze na głęboka wode ;] Lebron to świetny gracz i życze mu sukcesów w BF przynajmniej będę miał satysfakcje jak mi dokopie na CW z BF że ten chłopak był od nas od początku swojej gry

Powodzenia Lebronie ;] trzymam kciuki
Powrót do góry Go down
Lebron
Level 3
Level 3
Lebron



Odchodzę... Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę...   Odchodzę... Icon_minitimeSob Gru 06, 2008 12:15 am

@QBIE
Nie miej do mnie żalu, po prostu chcę sobie pograć w innym klanie, ale i tak SoR mym domem, a domu się nie zostawia.
Powrót do góry Go down
Lebron
Level 3
Level 3
Lebron



Odchodzę... Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę...   Odchodzę... Icon_minitimePią Mar 20, 2009 2:51 am

Lebron napisał:
domu się nie zostawia.

Domu się nie zostawia QBIE. Dlatego jestem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Odchodzę... Empty
PisanieTemat: Re: Odchodzę...   Odchodzę... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Odchodzę...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Organization-
Skocz do: