Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Battle Arena

Go down 
AutorWiadomość
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Battle Arena Empty
PisanieTemat: Battle Arena   Battle Arena Icon_minitimeSro Sty 11, 2012 7:25 pm

NARESZCIE! To pierwsze słowo, które mi się teraz nasuwa. Po dobrych paru latach, wielu godzinach pracy, po ogromie zmian koncepcji wreszcie Battle Arena przybrała kształt, w którym można ją pokazać szerszemu gronu.

Cała przygoda z Battle Areną zaczęła się kilka lat temu, gdy przypadkowo natrafiłem na Arenę Walk na LF2 PC, której pomysłodawcą był Van, lider nieistniejącego już klanu Rain Soliders. Wymarzyłem sobie by jego pomysł rozwinąć – dać użytkownikom możliwość łatwiejszego wyszukiwania graczy, zostawiania większej ilości danych o sobie. Van miał jeszcze więcej planów, jednak nie wszystkie udało mi się zrealizować.

Pod koniec listopada ubiegłego roku natknąłem się na porzuconą (nie pierwszy raz...) Battle Arenę. Ponieważ żal mi się zrobiło włożonej już w nią pracy, postanowiłem ją nieco odświeżyć i pokazać światu. Dzięki pomysłowi Gada i przede wszystkim Bleeqa, dotychczasowa koncepcja Battle Areny zmieniła się całkowicie. Arena miała być już nie tylko czymś w stylu tablicy ogłoszeń, ale także rankingiem graczy. Tym właśnie się stała i taką oddaję ją w wasze ręce.

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania Batlle Areny: przede wszystkim Vanowi, który wszystko wymyślał i motywował mnie do pracy oraz Bleeqowi, który ostatnio wykazał duże zainteresowanie Areną i podrzucił mi niemało pomysłów.

~Myszon


Zachęcam wszystkich do zapisów, pomóżmy rozwinąć się Arenie. Szczegółowie informacje zawarte w filmie instruktażowym na www.battlearena.tk
Powrót do góry Go down
 
Battle Arena
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: