Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SoR ma 4 latka!

Go down 
+2
Oko
Megatron
6 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR ma 4 latka! Empty
PisanieTemat: SoR ma 4 latka!   SoR ma 4 latka! Icon_minitimeSob Paź 29, 2011 3:04 pm

Cześć wszystkim! Nie wiem ile osób tutaj wchodzi, ale myślę, że niestety kiedyś było dużo lepiej. W każdym razie, ważne, że coś się dzieje Smile
Spóźnione, bo spóźnione - o całe 2 dni.

Szkoda, że nasz klan nękają różne przeciwności losu. Kiedyś hakowane strony, teraz sprawa z Jeru. Ale nadal jesteśmy razem i to jest najważniejsze Smile Przejdźmy do rzeczy.

Na te 4te urodziny, chciałbym podziękować paru osobom:
Oko - gdy przyszedłeś do klanu, nie sądziłem, że okażesz się tak zorganizowaną osobą. Dziękuję, że nie pozwoliłeś temu klanowi upaść.
Dark - a gdy Ty przyszedłeś do SoR, jeszcze za czasów PP, byliśmy młodą grupą wojowników, która nie do końca sobie radziła. To Ty rozpaliłeś w nas ambicje*, dzięki którym teraz, jesteśmy drugim klanem w Polsce. W roli testera zawsze spisywałeś się znakomicie, oby tak dalej.
Mientus - pomimo tego, że już wiele razy miałeś dość LF2, zostałeś w klanie, by nas wspierać.
Lebron - dobrze, że wróciłeś.
Danken - cieszę się, że w końcu do nas zawitałeś. Do, już, 4-letniego klanu.


Bardzo ciepło dziękuję Tym, których wymieniłem, ponieważ to dzięki nim SoR nadal prosperuje i ma się dobrze Wink
Dla samego klanu - życzę Ci, abyś spokojnie doczekał się 10-ciu lat! Smile




*rozpalić w nas ambicje - może trochę głupie, ale każdy wie o co chodzi.


Ostatnio zmieniony przez Megatron dnia Sob Paź 29, 2011 3:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



SoR ma 4 latka! Empty
PisanieTemat: Re: SoR ma 4 latka!   SoR ma 4 latka! Icon_minitimeSob Paź 29, 2011 3:23 pm

Jak ten czas leci, ale mam wrażenie że mamy dopiero 4 lata:D. Rok temu był news o 3 latach SoR więc czas chyba nie przyspieszył.

@topic
Oby tak dalej, jeszcz nam zostało wygrać OPCL i doczekać 10 lat;)
Powrót do góry Go down
ybnn
Level 1
Level 1




SoR ma 4 latka! Empty
PisanieTemat: Re: SoR ma 4 latka!   SoR ma 4 latka! Icon_minitimeSob Paź 29, 2011 3:24 pm

2011 - 2007 = 4....
Wszystkiego najlepszego z okazji 4 urodzin Wink
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



SoR ma 4 latka! Empty
PisanieTemat: Re: SoR ma 4 latka!   SoR ma 4 latka! Icon_minitimeSob Paź 29, 2011 3:37 pm

Jak widać, u mnie czas biegnie szybciej Razz
Powrót do góry Go down
Omega
Level 3
Level 3
Omega



SoR ma 4 latka! Empty
PisanieTemat: Re: SoR ma 4 latka!   SoR ma 4 latka! Icon_minitimeSob Paź 29, 2011 5:28 pm

Dzięki za życzenia Wink bardzo fajnie by było jak klan doczekał by 10 urodzin ;d ale kto wie
Powrót do góry Go down
Mefju
Level 3
Level 3




SoR ma 4 latka! Empty
PisanieTemat: Re: SoR ma 4 latka!   SoR ma 4 latka! Icon_minitimeSob Paź 29, 2011 6:35 pm

Gratuluję, 4 lata to niemało, ale mam nadzieję, że wytrwacie co najmniej drugie tyle Smile.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoR ma 4 latka! Empty
PisanieTemat: Re: SoR ma 4 latka!   SoR ma 4 latka! Icon_minitimeNie Paź 30, 2011 11:52 am

Dzięki , teraz cel jest jeden wy wiecie jaki Smile

za długo czekamy Very Happy panowie , wiec trzeba się wsiąść za obleganie twierdzy pewnych ludzi RazzSmile
Powrót do góry Go down
ybnn
Level 1
Level 1




SoR ma 4 latka! Empty
PisanieTemat: Re: SoR ma 4 latka!   SoR ma 4 latka! Icon_minitimePon Paź 31, 2011 1:07 am

Czemu usuwacie moje posty ?

Czemu piszesz posty niezwiązane z tematem?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SoR ma 4 latka! Empty
PisanieTemat: Re: SoR ma 4 latka!   SoR ma 4 latka! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SoR ma 4 latka!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Souls of Redemption ma 2 latka !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: