Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Natsu do klanu

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Natsu do klanu Empty
PisanieTemat: Natsu do klanu   Natsu do klanu Icon_minitimePią Paź 28, 2011 12:49 am

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Z tego miejsca chciałbym przestawić Wam naszego nowego gracza - Natsu! Przywitajmy go gorąco Smile

Powodzenia Wink
Powrót do góry Go down
Natsu
Level 2
Level 2




Natsu do klanu Empty
PisanieTemat: Re: Natsu do klanu   Natsu do klanu Icon_minitimePią Paź 28, 2011 12:59 am

Witam wszystkich klanowiczów, postaram się być jak najbardziej użyteczny dla klanu pomimo braku czasu i mam nadzieję że dobrze będzie nam się współpracowało. ;]
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Natsu do klanu Empty
PisanieTemat: Re: Natsu do klanu   Natsu do klanu Icon_minitimePią Paź 28, 2011 12:21 pm

Ja również witam Smile mogę się tylko pochwalić że jesteś kolejnym graczem którego udało się się odkopać z czeluści Hamachi Very Happy i który ma bardzo dobre predyspozycje być w przyszłości jednym z najlepszych . Ta ze myślę że jako tester raczej nie zawiodę naszego CL'a Smile
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Natsu do klanu Empty
PisanieTemat: Re: Natsu do klanu   Natsu do klanu Icon_minitimePią Paź 28, 2011 5:10 pm

Widzę że się dzieje, dobrze że dziura po "Jeru" jakoś załatana. Do ligi w tym miesiącu go nie dodam bo to chyba mija się z celem

@Topic
Witam w naszych szeregach^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Natsu do klanu Empty
PisanieTemat: Re: Natsu do klanu   Natsu do klanu Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Natsu do klanu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Extreme do klanu
» Prybator do klanu
» Wyniki Klanu SoR w OPC

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Organization-
Skocz do: