Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 OPCL#7 zakończone

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Oko
Level 7
Level 7
Oko



OPCL#7 zakończone Empty
PisanieTemat: OPCL#7 zakończone   OPCL#7 zakończone Icon_minitimePon Paź 03, 2011 5:07 pm

Witam, OPCL#7 dobiegło końca, a my usytuowaliśmy się na drugim miejscu! Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim graczom którzy przyczynili się do osiągnięcia naszego sukcesu. W tym miejscu chciałbym szczególnie podziękować Jeru, gdyż jego zasługi w tej edycji OPCL były nieocenione. Zbierajmy siły na rok następny, bo za rok złoto będzie nasze! Podium wygląda następująco:

OPCL#7 zakończone JawaiaImmortal Hunters
OPCL#7 zakończone Sgk1gkSouls of Redemption
OPCL#7 zakończone 2nl8w2cForgotten Warriors

Poinformować mi jeszcze zostaję o odejsciu Fightera, który założył własny klan Street Warriors.

Zapisy LF2CUP#10 ruszyły. Myślę że, niektórzy z nas mają duże szanse zająć miejsce na podium, a w ta edycja jest bardzo dobrze punktowana, więc bardzo zachęcam do zapisów(Zapisy tutaj).

Zapowiadam także o rozsadach w składzie które nastąpią już niebawem, więc radziłbym wzmożyć swoją aktywność bo ktoś napewno opuści szeregi SoR.
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



OPCL#7 zakończone Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#7 zakończone   OPCL#7 zakończone Icon_minitimeWto Paź 04, 2011 5:42 pm

Gratulacje Smile Mam nadzieję, że choć trochę się przydałem Smile
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



OPCL#7 zakończone Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#7 zakończone   OPCL#7 zakończone Icon_minitimeWto Paź 04, 2011 6:08 pm

Dziękuję za wspólna walkę jesteśmy 2 klanem w Polsce Smile ja jestem zadowolony z wyniku !!!

Megan ty też się przyczyniłeś do tego Very Happy thx all !!!
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



OPCL#7 zakończone Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#7 zakończone   OPCL#7 zakończone Icon_minitimeWto Paź 04, 2011 7:32 pm

Oczywiście że się przydałeś, każdy kto chociażby rozegrał jedną walkę się przyczynił do tego sukcesu.
Powrót do góry Go down
Mr. Gekon
Level 1
Level 1
Mr. Gekon



OPCL#7 zakończone Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#7 zakończone   OPCL#7 zakończone Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 4:55 pm

Gratuluje! Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





OPCL#7 zakończone Empty
PisanieTemat: Re: OPCL#7 zakończone   OPCL#7 zakończone Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
OPCL#7 zakończone
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» OPCL#7 = ~SoR| vs. *BB*
» OPCL#7 = ~SoR| vs. +IH+
» OPCL#7 = ~SoR| vs. [DL]
» OPCL#7 = ~SoR| vs. [FW]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: