Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SoRL oraz rozsady w składzie

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Oko
Level 7
Level 7
Oko



SoRL oraz rozsady w składzie Empty
PisanieTemat: SoRL oraz rozsady w składzie   SoRL oraz rozsady w składzie Icon_minitimeSro Cze 30, 2010 1:26 pm

Witam,czerwcowe SoRL już dobiegło końca więc pora na kolejną edycję.Ubiegła edycja wypadła dość dobrze chociaż było kilka osób które niezbyt się nią interesowały.A oto podium:

SoRL oraz rozsady w składzie JawaiaDark
SoRL oraz rozsady w składzie Sgk1gkMegatron
SoRL oraz rozsady w składzie 2nl8w2cMientus

Cała tabela jest dostępna tutaj,a tabela na lipiec dostępna tutaj.

Druga sprawa to zmiany w składzie.Z przykrością muszę poinformować że Bukorl,Nahirek i Kefas zostają wydaleni za brak aktywności.podziękujmy im za wkład w rozwój SoR i życzmy powodzenia w dalszej karierze w LF2.
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



SoRL oraz rozsady w składzie Empty
PisanieTemat: Re: SoRL oraz rozsady w składzie   SoRL oraz rozsady w składzie Icon_minitimeCzw Lip 01, 2010 9:52 pm

co do Kefasa to bym się nie zgodził bo on często pisze do mnie o grę wiec proponuje to rozpatrzyć jeszcze ...
Powrót do góry Go down
Omega
Level 3
Level 3
Omega



SoRL oraz rozsady w składzie Empty
PisanieTemat: Re: SoRL oraz rozsady w składzie   SoRL oraz rozsady w składzie Icon_minitimePią Lip 02, 2010 2:18 pm

Dark dobrze mówie moim zdaniem kefas jest aktywny, również często do mnie pisze z prośbą o gre
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



SoRL oraz rozsady w składzie Empty
PisanieTemat: Re: SoRL oraz rozsady w składzie   SoRL oraz rozsady w składzie Icon_minitimePią Lip 02, 2010 8:07 pm

Jak już pisałem Darkowi porozmawiam z Megatronem o tym.
Powrót do góry Go down
Kefas
Level 4
Level 4
Kefas



SoRL oraz rozsady w składzie Empty
PisanieTemat: Re: SoRL oraz rozsady w składzie   SoRL oraz rozsady w składzie Icon_minitimeNie Lip 18, 2010 10:38 pm

chciałbym o sobie przypomnieć, bo nie wiem czy szukać klanu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SoRL oraz rozsady w składzie Empty
PisanieTemat: Re: SoRL oraz rozsady w składzie   SoRL oraz rozsady w składzie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SoRL oraz rozsady w składzie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» SoRL - maj

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: News-
Skocz do: