Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nahirek do SoR

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Nahirek
Level 2
Level 2
Nahirek



Nahirek do SoR Empty
PisanieTemat: Nahirek do SoR   Nahirek do SoR Icon_minitimeNie Mar 14, 2010 10:41 pm

*Nick: Nahirek
Imię: Mariusz
Wiek: 15
*GG: 2008074
**Wcześniejsze klany: *BB*
**Osiągnięcia: Narazie brak
*Staż ogólnie i Online: 1 miesiąc
*Dlaczego do SoR?: Myślę ,ze to klan z inteligentnymi osobami : bez wulgarnych słów itp itd Wink zresztą podoba mi się ten klan Smile
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Nahirek do SoR Empty
PisanieTemat: Re: Nahirek do SoR   Nahirek do SoR Icon_minitimeNie Mar 14, 2010 10:53 pm

Cieszę się Smile

Sprawę testu pozostawiam Darkowi.
Powrót do góry Go down
Nahirek
Level 2
Level 2
Nahirek



Nahirek do SoR Empty
PisanieTemat: Re: Nahirek do SoR   Nahirek do SoR Icon_minitimeNie Mar 14, 2010 11:12 pm

My juz gralismy Wink


Cytat :
Dark jak coś to gg Wink
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Nahirek do SoR Empty
PisanieTemat: Re: Nahirek do SoR   Nahirek do SoR Icon_minitimePon Mar 15, 2010 3:38 pm

przygotuj się bo testne cie jak będę miał czas na serio
Powrót do góry Go down
Oko
Level 7
Level 7
Oko



Nahirek do SoR Empty
PisanieTemat: Re: Nahirek do SoR   Nahirek do SoR Icon_minitimeWto Mar 16, 2010 5:38 pm

Zagrałem z Nahirkiem i musze powiedziec że ja jestem na tak.Jak na tak krótki staż dobre sobie radzi.Ostatecznie rozstrzygnie Megatron.
Powrót do góry Go down
Nahirek
Level 2
Level 2
Nahirek



Nahirek do SoR Empty
PisanieTemat: Re: Nahirek do SoR   Nahirek do SoR Icon_minitimeWto Mar 16, 2010 5:59 pm

Dzięki Oko za gre Wink
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Nahirek do SoR Empty
PisanieTemat: Re: Nahirek do SoR   Nahirek do SoR Icon_minitimeWto Mar 16, 2010 6:31 pm

Spokojnie, ja z nim już grałem jakiś czas temu, ale chciałem, aby Dark z nim zagrał.
Powrót do góry Go down
Nahirek
Level 2
Level 2
Nahirek



Nahirek do SoR Empty
PisanieTemat: Re: Nahirek do SoR   Nahirek do SoR Icon_minitimeWto Mar 16, 2010 6:40 pm

Problemy z hamakiem dark pisz na gg
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Nahirek do SoR Empty
PisanieTemat: Re: Nahirek do SoR   Nahirek do SoR Icon_minitimeWto Mar 16, 2010 8:41 pm

mam lagi z Nahirkiem wiec nie jestem w stanie ocenić jego realnego skilla gry ... Megan musisz go testnąć ty
Powrót do góry Go down
Nahirek
Level 2
Level 2
Nahirek



Nahirek do SoR Empty
PisanieTemat: Re: Nahirek do SoR   Nahirek do SoR Icon_minitimeWto Mar 16, 2010 10:00 pm

No to czekam na MGN ;D Licytacja w ile sekund padne??

-10s?
-20s?
-30s?
-40s?
-50s?
-60s?
-70s? MAX Very Happy
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Nahirek do SoR Empty
PisanieTemat: Re: Nahirek do SoR   Nahirek do SoR Icon_minitimeWto Mar 16, 2010 11:22 pm

Spokojnie, walk było więcej, a ja (nie wiem jak inni) nie uważam test za coś ważnego dla mnie, dlatego gram na luzie Smile

Przyjęty na ucznia, witamy Wink
Powrót do góry Go down
Nahirek
Level 2
Level 2
Nahirek



Nahirek do SoR Empty
PisanieTemat: Re: Nahirek do SoR   Nahirek do SoR Icon_minitimeWto Mar 16, 2010 11:26 pm

Wink

Spam.
Spam.


Ostatnio zmieniony przez Nahirek dnia Sob Mar 20, 2010 3:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Nahirek do SoR Empty
PisanieTemat: Re: Nahirek do SoR   Nahirek do SoR Icon_minitimeSro Mar 17, 2010 1:55 am

ej ale po cholerę ten spam masz się udzielać na forum to pisz z sensem a nie baw się w nabijanie postów ... ehh Megan cie będzie prowadził bo ja mam swoich uczniów
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nahirek do SoR Empty
PisanieTemat: Re: Nahirek do SoR   Nahirek do SoR Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nahirek do SoR
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Recruitment-
Skocz do: