Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Combos by kamiloslav

Go down 
+2
Avizz
Koczko
6 posters
AutorWiadomość
Koczko
Level 4
Level 4




Combos by kamiloslav Empty
PisanieTemat: Combos by kamiloslav   Combos by kamiloslav Icon_minitimePią Lut 05, 2010 5:01 pm

Nie wiem czy moge tu mój kombos freezem
Combos by kamiloslav 1zcgat
Powrót do góry Go down
Avizz
Level 4
Level 4
Avizz



Combos by kamiloslav Empty
PisanieTemat: Re: Combos by kamiloslav   Combos by kamiloslav Icon_minitimeSob Lut 06, 2010 12:16 am

Nawet, nawet Smile
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Combos by kamiloslav Empty
PisanieTemat: Re: Combos by kamiloslav   Combos by kamiloslav Icon_minitimeSob Lut 06, 2010 6:31 pm

nic nadzwyczajnego bym powiedział Standard na max many
Powrót do góry Go down
Koczko
Level 4
Level 4




Combos by kamiloslav Empty
PisanieTemat: Re: Combos by kamiloslav   Combos by kamiloslav Icon_minitimeSob Lut 06, 2010 7:50 pm

New
Combos by kamiloslav 21myhpk
Combos by kamiloslav 300vde9
Combos by kamiloslav 2ufetmu
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Combos by kamiloslav Empty
PisanieTemat: Re: Combos by kamiloslav   Combos by kamiloslav Icon_minitimeSob Lut 06, 2010 8:27 pm

No więc tak:

1. Nawet jak ludka biłeś to nagle przestał się kiwać, dlatego mógł Ci uciec, tego się nie robi. Kombos bardzo łatwy i mogłeś zrobić z 2 wykopkami - tak jak ostatnio Metal i Oko.

2. Nic nowego, raczej wychodzi w 100% w trakcie walki.

3. Takie sobie lame, gdy odbił się ostatni raz, to mogłeś jeszcze coś zrobić (np. slash, phoenix palm)
Powrót do góry Go down
Koczko
Level 4
Level 4




Combos by kamiloslav Empty
PisanieTemat: Re: Combos by kamiloslav   Combos by kamiloslav Icon_minitimeSob Lut 06, 2010 9:17 pm

1 to nie potrafie
2 to wiedziałem
3 nie chcciało mi sie tego robić
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Combos by kamiloslav Empty
PisanieTemat: Re: Combos by kamiloslav   Combos by kamiloslav Icon_minitimeNie Lut 07, 2010 9:30 am

Kamil bez obrazy ale twoje extra super Combosy są na poziomie początkującym i nie ma w nich nadzwyczajnego nuda bym powiedział . każdy gracz który jest w jakim kolwiek klanie wykona te kombinacje bo są bardzo proste ... Kamil jak coś robisz to pomyśl na 2 raz nie żebym ci cisnoł czy coś bo nie mam w tym żadnego interesu ... po prostu pokaż nam że myślisz i stać cie na coś lepszego niż to co prezentujesz ... pokój
Powrót do góry Go down
Koczko
Level 4
Level 4




Combos by kamiloslav Empty
PisanieTemat: Re: Combos by kamiloslav   Combos by kamiloslav Icon_minitimeNie Lut 07, 2010 11:36 am

wiem o tym , że każdy nob by je zrobił
Powrót do góry Go down
Pul
Level 2
Level 2




Combos by kamiloslav Empty
PisanieTemat: Re: Combos by kamiloslav   Combos by kamiloslav Icon_minitimeNie Lut 07, 2010 11:31 pm

Więc po co je nagrywasz?
Ofc combosy bardzo proste. Wg mnie takich combosów nie opłaca się nawet nagrywać.
Powrót do góry Go down
Nahirek
Level 2
Level 2
Nahirek



Combos by kamiloslav Empty
PisanieTemat: Re: Combos by kamiloslav   Combos by kamiloslav Icon_minitimeNie Mar 14, 2010 11:07 pm

kamiloslav napisał:
wiem o tym , że każdy nob by je zrobił


^^^

Mówisz o sobie? Sleep


Bez obrazy ale proste combo tak jak koledzy u gory wspomnieli w 100% wykonale podczas walki

Ale + za fatygę masz Wink

Pozdrawiam Wink

Spoiler:
Powrót do góry Go down
Koczko
Level 4
Level 4




Combos by kamiloslav Empty
PisanieTemat: Re: Combos by kamiloslav   Combos by kamiloslav Icon_minitimeWto Mar 16, 2010 7:27 pm

o tobie bo noby to słabo grają
Powrót do góry Go down
Nahirek
Level 2
Level 2
Nahirek



Combos by kamiloslav Empty
PisanieTemat: Re: Combos by kamiloslav   Combos by kamiloslav Icon_minitimeWto Mar 16, 2010 9:53 pm

Tylko to Ty slabo grasz jak na swoj okres czasu gry Wink jak chcesz to mozemy zagrać ale chyba nie bedziesz chcial ,przeciez Ty się bojsz ze zjade twoja stara Wink
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Combos by kamiloslav Empty
PisanieTemat: Re: Combos by kamiloslav   Combos by kamiloslav Icon_minitimeWto Mar 16, 2010 10:50 pm

Kończymy kłótnię i wyzwiska. Kolejny post tego typu będzie odpowiednio nagradzany.
Powrót do góry Go down
Nahirek
Level 2
Level 2
Nahirek



Combos by kamiloslav Empty
PisanieTemat: Re: Combos by kamiloslav   Combos by kamiloslav Icon_minitimeWto Mar 16, 2010 10:58 pm

Heh Ok Wink

Spoiler:


I bez tego typu postów. Jeśli nie masz nic nowego do wniesienia, nie pisz. Jak na razie ost słowny...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Combos by kamiloslav Empty
PisanieTemat: Re: Combos by kamiloslav   Combos by kamiloslav Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Combos by kamiloslav
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» kamiloslav vs sor
» Oko's combos
» LF2 Combos Center
» Megatron's Combos : >
» LiLdian combos

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Little Fighter 2 :: Skill Discussions-
Skocz do: