Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Film: LF2 - To my Polacy!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Avizz
Level 4
Level 4
Avizz



Film: LF2 - To my Polacy! Empty
PisanieTemat: Film: LF2 - To my Polacy!   Film: LF2 - To my Polacy! Icon_minitimeCzw Gru 31, 2009 7:13 pm

Z okazji dojścia do klanu postanowiłem nagrać flmik o LF2:
Link na YouTube

Mam nadzieje że filmik będzie się podobać Razz
Piszcze komentarze i dawajcie oceny ^^
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Film: LF2 - To my Polacy! Empty
PisanieTemat: Re: Film: LF2 - To my Polacy!   Film: LF2 - To my Polacy! Icon_minitimeCzw Gru 31, 2009 8:01 pm

No no, bardzo podobało mi się zgranie obrazu z dźwiękiem np. "w górę ręce kto jest z nami" i zastosowany bug z niewidzialnym kamieniem/skrzynią. Ładne Smile daję 8/10 bo nie lubię rapu/hip-hopu Razz

Przenoszę temat do Offtopicu, mam dzisiaj dobry humor, dlatego jest to ostatnie ostrzeżenie słowne.
Powrót do góry Go down
Avizz
Level 4
Level 4
Avizz



Film: LF2 - To my Polacy! Empty
PisanieTemat: Re: Film: LF2 - To my Polacy!   Film: LF2 - To my Polacy! Icon_minitimeCzw Gru 31, 2009 8:03 pm

Sory MGN myślałem że takie tematy można w newsach wstawiać

Ale to już nie jest związane z tematem... W newsach nie wstawiamy naszych dzieł, tylko konkretne opisy zdarzeń.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Film: LF2 - To my Polacy! Empty
PisanieTemat: Re: Film: LF2 - To my Polacy!   Film: LF2 - To my Polacy! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Film: LF2 - To my Polacy!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Marginal :: Offtopic-
Skocz do: