Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR Empty
PisanieTemat: Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR   Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR Icon_minitimePią Paź 23, 2009 5:57 pm

moja inicjatywa ;] postanowiłem że wraz z Mietusem i Okiem będziemy trenować uczniów SoR każdy z z nas morze mieć jednego ucznia wiec 3 uczniów max w klanie mianowicie :

Dark trenuje PryBator
Oko trenuje Nahirek
Omega trenuje Avizza

aby zostać Playerem SoR każdy uczeń musi zdobyć poparcie każdego z 3 Trenerów. kiedy uczeń uzna ze jest gotowy na test zgłasza się po kolei do trenerów i kiedy oni uznają że jest dobrze wyskillowany zostaje playerem SoR ... metoda prosta i skuteczna ;]

BTW : szczegóły będę edytował


Ostatnio zmieniony przez Dark dnia Sro Mar 17, 2010 8:08 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Avizz
Level 4
Level 4
Avizz



Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR Empty
PisanieTemat: Re: Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR   Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR Icon_minitimeNie Sty 03, 2010 2:16 pm

Przydało by się odświeżyć i dodać dane Smile
Powrót do góry Go down
Dark
Level 7
Level 7
Dark



Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR Empty
PisanieTemat: Re: Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR   Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR Icon_minitimeNie Sty 03, 2010 7:57 pm

spokojnie zaspałem ale będę edytował ;]
Powrót do góry Go down
Nahirek
Level 2
Level 2
Nahirek



Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR Empty
PisanieTemat: Re: Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR   Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR Icon_minitimeSro Mar 17, 2010 12:06 am

Ja się chce zgłosić ;PP

@EDIT

Dzięki
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR Empty
PisanieTemat: Re: Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR   Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR Icon_minitimeSro Mar 17, 2010 7:30 pm

Chciałbym, abym został wykasowany z tej listy. Nie będę nikogo uczył, nie ta cierpliwość co kiedyś..


Gotowe
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR Empty
PisanieTemat: Re: Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR   Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Uczniowe i Trenerzy czyli Trenig SoR
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Training-
Skocz do: