Souls of Redemption's Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Souls of Redemption's Forum

This is Official Forum of Souls of Redemption Clan.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc... Empty
PisanieTemat: Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc...   Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc... Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 10:25 pm

Witam, sprawa mojej nieobecności jest wyjaśniona tutaj: http://www.sdcv.pl/f18/komputer-si-wy-cza-przy-windows-7-a-354117/
Jeśli wiesz co trzeba zrobić, napisz tutaj, a jeżeli poskutkuje, wrócę do aktywnego życia w klanie i lfie Smile
Powrót do góry Go down
QBIE
Level 3
Level 3




Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc... Empty
PisanieTemat: Re: Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc...   Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc... Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 11:02 pm

Aha! I widzisz? Dobrze, że go nie ściągałem ;]
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc... Empty
PisanieTemat: Re: Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc...   Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc... Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 11:31 pm

Możliwe, że po prostu mam za słabą kartę graficzną albo coś.
Powrót do góry Go down
Megatron
Level 8
Level 8
Megatron



Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc... Empty
PisanieTemat: Re: Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc...   Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc... Icon_minitimeNie Sie 16, 2009 3:37 pm

Problem się rozwiązał, gdy dokupiłem nowy wentylatorek Razz To było powodem przegrzewania i wyłączania się komputera.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc... Empty
PisanieTemat: Re: Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc...   Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sprawa mojej nieobecności - Możesz pomóc...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Niemiecka sprawa
» Pomoc w grze ;)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Souls of Redemption's Forum :: Souls of Redemption :: Organization-
Skocz do: